Jana Reidla

Kuna olen veendunud inimese võimes ise oma mõtteviisi ja valikutega oma elu kujundada, asusin 2010. a õppima Holistika Instituuti. Koos instituudi lõpetamisega sain 2015. aastal ka Kutsekoja poolt välja antud täiendmeditsiini ja loodusravi terapeudi kutse spetsialiseerumisega holistilisele regressiooniteraapiale. Lisaks olen läbinud koolituse Õieteraapiakeskuses ja minult võib saada Bachi õieteraapia konsultatsiooni koos personaalse õieseguga. Teraapiaklientidega töötan alates 2014. aasta algusest, olen sellest saanud palju rõõmu ja positiivset tagasisidet.

Holistilises inimese- ja tervisekäsitluses peetakse emotsionaalsest tasakaalust väljasolemist üheks peamiseks tervisehädade põhjuseks. Samuti eeldatakse inimese enda panust tervenemisprotsessi; valmisolekut vaadata sügavamale enda sisse ja oma probleemidega tegeleda; soovi muutusi vastu võtta ja nende rakendamiseks vajalikke samme astuda.

Holistilise terapeudina saan toetada inimesi, kes soovivad „sunduste“ nõiaringist välja astuda. Aitan neil, kes on valmis muutusteks, näha oma võimalusi, aga ei sunni peale „õiget” lahendust, sest iga inimene on ainulaadne ning rõõmu ja rahuloluni jõutakse erinevaid teid mööda.

Terapeuditöös pean enda puhul esmatähtsaks avatud südant ja empaatiat ning liidan sellele oma loomupärase süsteemsuse ja põhjalikkuse. Pööran erilist tähelepanu teraapia käigus ilmnevate sümbolite ja seoste märkamisele ja seletamisele. Mulle meeldib tähelepanelikult kuulata ja küsida just neid küsimusi, mille vastused sinus väljapääsu otsivad. Ma ei hinda ega mõista hukka su seniseid valikuid, aga aitan näha uut vaatenurka, et saaksid liikuda uuele tasandile. Seejuures saad väärtuslikku infot oma südamest, selgus ja mõistmine naasevad, kaose õppetund muutub arusaadavamaks.

Tasakaalustuudios ootan teid holistilise regressiooniteraapia seanssidele, mille kohta kirjutan pikemalt siin. Samuti pakun Bachi õieteraapia konsultatsioone, mille kohta on võimalik lähemalt lugeda siit. Hinnakirja saad vaadata siit

Minuga on võimalik ühendust saada helistades telefonil 52 68732 või kirjutades jana@tasakaalustuudio.ee.