Kristiina Naumova

Minu nimi on Kristiina. Juba lapsepõlves meeldis mulle kõik salapärane ja üleloomulik. Minu lemmik muinasjutudes alati figureerisid võluesemed. Ja võlukepike oli minu lemmik.
Kaheteist-kolmeteist aastasena avastasin endas huvi esoteerika vastu. Hakkasin tegelema astroloogiaga, numeroloogiaga ja hiromantiaga.

Aeg möödus. Lõpetasin keskkooli, omandasin erinevad kraadid. Kolisin kaaslasega Inglismaale, kus tutvusin uue kultuuriga ja täiesti teistsuguse maailmaga. Elasin Inglismaal mõnda aega ning tulin tagasi Tallinnasse. Töötasin mitu aastat finantssektoris, kui siis ühel päeval aastal 2010 otsustasin, et tulen töölt ära ja lasen endal lihtsalt OLLA...vaatan enda sisse, et jõuda selgusele, mida ma tegelikult tahan. See hetk oli pöördepunkt.

Tutvusin Veedaliku õpetusega ja Ajurveedaga. Hakkasin
taimetoitlaseks. Läksin õppima Hatha joogat. Õppisin mediteerima.
Osalesin perekonstellatsioonides, et mõista enda elus toimuvat ning
vabaneda lapsepõlve- ja suguvõsa traumadest. Tegelesin
muinasjuttuteraapiaga, et lasta lahti oma hirmud. Tutvusin Lise Bourbeau loominguga, sukeldusin psühhosomaatika maailma. Tänu Liseile hakkasin paremini mõistma oma keha signaale ning sain aru miks tekkib kehas üks või teine valu.

2013 aasta suvel tutvusin vaimse õpetaja-, psühholoogi- , kirjaniku-,
õnneliku elu meistri Anatoli Nekrassovi loominguga. Tema raamatud ja vebinarid inspireerisid mind ning ma astusin sisse tema akadeemiasse. Tutvusin paljude erakordsete inimestega, kes kõik jagasid minuga oma armastust, hoolivust, teadmisi ja elukogemusi. Olen neile kõigile väga tänulik!

Raamatud, õpingud akadeemias ja isiklikud vestlused Anatoli Nekrassoviga muutsid minu elu täielikult. Teadvustasin, kes ma olen ning mida ma soovin. Avanesin maailmale ja avastasin endas uued huvid ja anded. Hakkasin praktiseerima Kundaliini joogat, käima tantramassaaži teraapias ning erinevatel Tantra koolitustel. 2018 aasta alguses läbisin Kallistamise terapeudi koolituse ning natuke hiljem suvel lõpetasin oma õpingud  Anatoli Nekrassovi rahvusvahelises Akadeemias ning minust sai elutreener ja konsultant.

Tasakaalustuudios ootan teid kallistamise teraapiasse. Teraapia kohta saab lähemalt lugeda siit.

Minuga on võimalik ühendust saada telefonil 537 87230 või kirjutades kristiina.naumova@tasakaalustuudio.ee