Piret Kokk

Olen keegi, kes on teel – nagu me kõik. Teelolek ja kasvamine on põnev protsess, vahel taevalikult kaunis, teinekord jälle põrgulikult valus. Minu lugu on sarnane paljude teiste eneseotsimise lugudega. Minu arusaamu elust, väärtustest, „õigest“ ja „valest“ kujundasid ja vormisid perekond, kool ning ühiskonnast ja kultuurist pärit väärtushinnangud. Valdavalt olid need keskendunud välistele asjadele, hea mulje jätmisele, saavutustele. Et olla vääriline ja väärtuslik, tuli täita teatud kriteeriumeid, vastata kellegi teise ootustele, olla veatu, omada teatud asju. Ometi ei toonud välised saavutused sisemist rahu, õnne ja kestvat rahulolu. Uskumus „tee-tööd-siis-tuleb-ka-armastus“ ei pidanud samuti paika. Võõrad arusaamad „heast“, „õigest“ „sobivast“, „võimalikust“ ja „võimatust“ ei haakunud sageli minu sisetundega.

Need vastuolud sisemise ja välise keskkonna vahel viisid mind sügava hingelise kriisini – teadsin, et vanamoodi enam ei saa, aga teisiti ka veel ei osanud. Hakkasin otsima vastuseid oma küsimustele, kinnitust oma sisetundele. Vaimse teekonna esimesteks sammudeks said hatha jooga ja kilode kaupa spirituaalseid raamatuid. Oma teekonnal kohtusin imeliste ja inspireerivate inimestega. Hakkasin käima alternatiivteraapiates. Avastasin, et ei tunne ennast üldse – kes ma olen, mida ma ise tegelikult tahan, millised on minu võimed ja vägi. Pean enda jaoks elumuutvateks raamatuteks Diana Cooperi „Vaimsete seaduste valguses“, Neal Donald Walshi „Jutuajamised Jumalaga“, Don Miguel Ruizi „Neli kokkulepet“ ja Sanaya Romani triloogiat „Elamine rõõmus“, „Ärkvelolekust tulenev vägi“ ning „Vaimne kasv“. Seda suurepäraste vaimsete raamatute nimekirja võiks veel pikalt jätkata, kuid need olid raamatud, mida lugedes hakkasid piltmõistatuse tükid minu jaoks kokku sobituma. Maailma asjad hakkasid arusaadavamaks muutuma, teadvustasin endale oma väge ning vastutust enda elu loomisel.

Järjest enam hakkas mind tõmbama tervendamise poole, tuli äratundmine, et see on minu tee. Alates 2010. aastast olen õppinud erinevaid energeetilise tervenduse- ja kehatehnikaid ning massaaže (reiki, kvantpuudutus, tantramassaaži teraapia, energeetiline tantristlik massaaž, keha blokeeringute eemaldamine, osho tasakaalustav massaaž, lihas-sidekoe energeetiline vabastamine (MER), lomi-lomi nui massaaž, kraniosakraalne resonantsteraapia jt). Nõnda olengi jõudnud selleni, et jagada massaaži ja energiatöö abil tervendust ja tasakaaluenergiat nendega, kes seda vajavad.

Olen teel nagu sinagi, ja kui tunned, et saan sind sinu teel toetada, siis oled väga teretulnud minu seanssidele. 

Minuga on võimalik ühendust saada helistades telefonil 52 62498 või kirjutades piret@tasakaalustuudio.ee 

Armastusega

 Piret