Teraapiatubade rent                                          

Rendime terapeutidele, nõustajatele ja massööridele kahte hubast teraapiatuba vastvalminud majas Vanalinna külje all Kalamajas. Toad on avarad ja valgusküllased, samas on tagatud täielik privaatsus individuaalseanssideks.

Tubades on sisustatud eraldi nurk vestlemiseks ning olemas on kõik võimalused teraapiate läbiviimiseks pikali asendis. "Rahulolu" teraapiatoas on lisaks nõustamisnurgale olemas mugav diivan ning "Harmoonia" toas mitmekülgsete võimalustega reguleeritav massaažilaud.

Mõlemas toas on võimalik kasutada muusikakeskust, pleede ning vajadusel kokkupandavaid madratseid. Stuudio poolt on tasuta küünlad ning tee ja kohv

Kõigil on võimalik kasutada hubast kööginurka koos mugava puhkealaga, mis sobib hästi  grupivestluste läbiviimiseks või kliendi ootamiseks. Köögis on olemas peamised köögitarbed ning saab keeta teed ja kohvi. Stuudios  on vajadusel võimalik kasutada dušši. 

Tube saab rentida nii tunni-, seansi- kui päevapõhiselt vastavalt järgmisele hinnakirjale:

 

Hind

Teraapiatoa rent 1-tunnine seanss

5 eurot

Teraapiatoa rent 1,5-tunnine seanss

7 eurot

Teraapiatoa rent 2-tunnine seanss

8 eurot

Teraapiatoa rent 3-tunnine seanss

10 eurot

Teraapiatoa rent terve päev

30 eurot

Grupiteraapiad ja koolitused (max 10 in, terve stuudio)
 - pool päeva 
 - terve päev

                                50 eurot
80 eurot

Ruumidega tutvumiseks ning broneerimiseks võta palun ühendust aadressil info@tasakaalustuudio.ee või helista telefonil 5262052 (Oskar)

Rahulolu tuba

Harmoonia tuba


Kööginurk ja pesuruum